Goma me fellne per Opel 195.65.15 M+S

Shitet nga: Iset 14 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te reja per opel 195.65.15 M+S Viti i prodhimit 2012
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim