Goma me fellne per golf passat dhe touran

Shitet nga: Berat Alushi 11 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet me goma shum te mira. 4 goma me fellne te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim