Goma me fellne

Shitet nga: arben 13 Mar 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Per peugot 407 nr 205 55 17.tw veres ne gjendje shum te mire
info 0037744257694
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim