Goma me fellne

Shitet nga: Vali 19 Mar 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me gjith goma numri i gomave 165,55,13 per te gjitha llojet e veturave gomat jan pothuajse te reja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim