Goma me fellne

Shitet nga: Lavd 06 Tet 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 3 goma 205/55/R16
Viber +37745591525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim