Goma me fellne

Shitet nga: Mustaf 13 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres ganc te reja shum pak te perdorura fellne 15she shum te ruajtura ndrrim i mundshem me fellne 15 me 4 shtrafa 049900917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim