Goma me shumic dhe pakic te gjith numrat

Shitet nga: Besart 10 Sht 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit dhe te veres te gjith numrat kemi edhe goma 16me C gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic Viber +37744271709
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim