Goma me shumic te gjitha profilet

Shitet nga: megjid 03 Gsh 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te dimrit dhe te veres te gjith numrat gomat jan shum te mira me shumic dhe pakic kemi edhe fellne per mercedes 185 65 r15 dhe 235 45 zr 17 brabus origjinal

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim