Goma michelin R16

Shitet nga: Drinor 28 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Michelin 205/55R16 mercedesit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim