Goma ne shitje 205/55/r15 4 copa

Shitet nga: Mergim 04 Pri 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat me dimension 205/55/r15 4 copa fulda viti 2013 shum pak te perdorura siq shihen ne foto qmimi i pa negocjushum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim