Goma pèr xhipa 15" 225/70/15

Shitet nga: Beli 05 Qer 13:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 2 copè- Goma,
Formati :225/70/15 M+S,
Marka :origjinale KUMHO,
Gjendja: mirèmbajtur -pèrdorur 1 vit,
Cmimi: Volitshèm 30€/ copa.
Pèrshtatshèm pèr gjithè llojet e gjipave siToyota Runner, Nissan,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim