Goma për dimër

Shitet nga: Armend 09 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma te dimrit 205 55 16 M+S
Të sapo ardhura nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim