Goma për xhip 205.R.16 C

Shitet nga: Agim 10 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 goma pothuajse te reja, shum pak të përdoruna.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim