Goma pa fellne per dimer

Shitet nga: Enver 08 Mar 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma siq i shihni vet jan per dimer 245•45•17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim