Goma per BMW

Shitet nga: gum 23 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per bmw.jan 4 goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim