Goma per Bager 18.4-26

Shitet nga: Bajram 30 Pri 23:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te perdorura per bager 18.4-26
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim