Goma per Dimër 235/55 R17

Shitet nga: Gaggi 29 Jan 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

290 EUR   330 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Gomat per Dimer shume te ruajtura, gomat jane te profilit 235/55-R-17. Cmimi: 330 Eur.

Tel-Viber: +37744444802
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim