Goma per Golf Audi Passat Mercedes

Shitet nga: Xxxxx 11 Pri 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 4 copa continental 225/60/16 cmimi per 4 cop 170€
Goma te veres 4 copa bridgestone 235/55/17 cmimi per 4 cop 190€
Si dhe 2 copa 205/55/16 cmimi 25€ per dy copa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim