Goma per Golf passat audi mercedes

Shitet nga: Xxxxx 11 Pri 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres kontinentall 4 copa 225/60/16 cmimi per 4 copa 170€
Goma ~~~~~~~~~~~~~~~ 4 copa 235/55/17 cmimi per 4 copa 190€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim