Goma per ML

Shitet nga: Fatos 29 Jan 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma per Gjip 275\55\19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim