Goma per Skip 16.9. 14-30

Shitet nga: Goma 10 Pri 22:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Skip 16.9 14-30
10 Paleshe gjysme bajte industriale
150€ mete brendshme
044 636 562
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim