Goma per Xhip 225/70/R16 M+S Fuelda

Shitet nga: Naser 18 Shk 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te ruajtura siq shihen edhe ne foto , gjendem ne Prishtin,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim