Goma per Xhip 225/75/15

Shitet nga: kushtrim kameri 12 Nën 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 225/75/15 Shum te mira 8 par jon m+s.
Tel.044 317 864
Qmimi per copë 30€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim