Goma per bager

Shitet nga: goma per bager 09 Jan 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per bager 18 19 .5
qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim