Goma per bmw 195-55-16

Shitet nga: kushtrim 05 Jan 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit per bmw
bmw serie 1 ,bmw 3
bmw 5
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim