Goma per dimen 14 sava

Shitet nga: kujtim 31 Tet 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma me bandash sava 175.65.14 thuje se te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim