Goma per dimer

Shitet nga: Brahim 25 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat e dimrit ( 4 copë ) te kompletuara me bandash dhe zinxhire. Modeli: 225/60 R15, Dunlop S.P Winter Sport. Çmimi: 200 euro.
Te interesuarit mund te therrasin ne numrat 044/213-870 dhe 049/102-398.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim