Goma per dimer 165/70R14 + bandash

Shitet nga: Petriti 09 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per dimer 165/70R14 + bandash
2 goma te reja me bandasha
***GRATIS ZINGJIRË***
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim