Goma per dimer OPEL CORSA

Shitet nga: Zeqir Gashi 08 Shk 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
SHes keto 2 goma te dimerit kan qene te vendosura ne OPEL CORSA 2014 jan shum pak te perdorura siq shihen edhe ne foto po ashtu me nje qmim te njejt vine edhe 4 rrotkapest te reja origjinale te OPELIT CORSA te gjitha keto me qmim shume te volitshem .044 248 421 , 049 248 421.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim