Goma per dimer

Shitet nga: Jeton 11 Tet 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 165/70 r14 me 5 shtrafa per vw me gjith bandash 044 714 815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim