Goma per dimer

Shitet nga: imeri 21 Nën 19:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten gomat me gjith bandazha per mersedes me numer te gomave 185/65/15 jan te ardhur prej zvicrre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim