Goma per gjip 17

Shitet nga: Meti 17 Mar 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   180 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te veres 235-65-17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim