Goma per golf 2 dhe 3

Shitet nga: Mervani 29 Tet 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Gomat te dimrit M+S 13 me 4 shtrafa te sapo ar
dhura nga CH me rrot kapne te vetat
Shiten gomat 185/65/14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim