Goma per golf 4 195.65.15

Shitet nga: Nazmi 17 Nën 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma me bandasha per
Golf 4 dhe wbora. 195.65.15
Te ardhura nga Gjermania.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim