Goma per kamiona te gjitha llojet

Shitet nga: bujar 04 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Posedojm te gjitha llojet e gomav per kamiona etj ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim