Goma per kamjon e trapit te par 9.5 R17.5

Shitet nga: Diar 14 Shk 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

115 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shitet goma 9.5R17.5 per trap te par
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim