Goma per kombi T4 15she me c

Shitet nga: Egzon 28 Tet 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes goma te perdorura jan ardh prej gjermanis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim