Goma per motorr ATV

Shitet nga: Fadil 16 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
2 Goma per motorr 4rrota ATV 50 euro copa! Shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim