Goma per rimorkio te vetures

Shitet nga: ... 27 Maj 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma per rimorkio te vetures nr 8
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim