Goma per traktor fergusan 533-539

Shitet nga: Goma 21 Pri 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat komplet per traktor

Dy te parat dhe dy te mramat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim