Goma per vere MICHELIN 225-50-17

Shitet nga: xhemajl 16 Mar 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma per Vere Michelin 225-50-17 ne gjendje shum te mire teknike.
Qmimi 25 EU per cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim