Goma per veturë

Shitet nga: Kushtrim Berisha 02 Pri 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes kater goma te veres, te perdorura por ne gjendje shume te mire siç shihet ne foto. Gomat sapo kane ardhur nga Gjermania dhe asnjehere nuk jane perdorur ne Kosove.
TIPI: (265/45 R20 104Y).
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim