Goma per vetur

Shitet nga: Ardi 17 Mar 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten 4 gomat e vetures me dimensione 205/55 R16 te veres,vlen te ceket se te katertat jan me numer te njejt,qmimi i tyre eshte 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim