Goma per xhip

Shitet nga: Goma 07 Jan 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat shum pak te perdorta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim