Goma per xhipa

Shitet nga: goma 02 Mar 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes gomat 235/85 R 16. gomat jan shum te rujtne. po ashtu kem te njejtin numer te gomav veq ato jan me C kto paC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim