Goma pirelli M+S

Shitet nga: privat 16 Pri 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomat 80% vitit 2014 M+S
qmimi per cop 25 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim