Goma rezervë per bmw eshte 16-she

Shitet nga: zeqa 05 Mar 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma ka qene ne bmw e46 328i ban krejt llojet e bmw-se
eshte si e re.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim