Goma rezerv 14 15 16 17 18 per golf mercedes to..

Shitet nga: g 28 Nën 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma rezerv 14 15 16 17 18 per golf 2 3 4 5 6 7 Mercedes passat bmw

touran etj gomat janë të reja nga Gjermania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim