Goma rezerv per golf per touran mercedes passat ..

Shitet nga: goma 08 Maj 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes goma rezerv per golf 5,6,7 per touran bmw passat dhe opel 15 16 18 20
te ardhura nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim