Goma rezerv

Shitet nga: Alberti 29 Mar 14:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes gomen rezerv per fiat wv etj esht po thuaj se ere komplet qmimi 25 euro 195/65/15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim